Başkan Şahin'den İyi Parti'ye geçmiş olsun mesajı

Başkan Zihni Şahin, kaza geçiren İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü ve milletvekili adaylarına geçmiş olsun dileklerini iletti.

Başkan Şahin'den İyi Parti'ye geçmiş olsun mesajı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, kaza geçiren İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü ve milletvekili adaylarına geçmiş olsun dileklerini ileterek acil şifalar diledi.

Ankara'da İYİ Parti'nin gerçekleştireceği milletvekili aday tanıtım toplantısına giden ve içinde Samsun İYİ Parti İl Başkanı Ömer Süslü, milletvekili adayları İbrahim Özyer, Önder Fatih Şenol ile Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi Recep Güleroğlu ve İbrahim Özyer'in oğlu Alper Özyer’in bulunduğu araç Kırıkkale yakınlarında şarampole yuvarlanmış ve araç içindekiler yaralanmıştı.

Kazadan duyduğu üzüntüyü ifade eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, "İyi Parti İl Başkanı ve Milletvekili adaylarının da içinde bulunduğu aracın trafik kazası geçirdiği bilgisini üzülerek almış bulunuyorum. Umuyorum ki yaralı olarak hastaneye kaldırılan arkadaşlarımızın hayati tehlikesi yoktur ve en kısa sürede sağlıklarına kavuşurlar. İYİ Partili arkadaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi sunuyor ve Cenab-ı Allahtan acil şifalar diliyorum" dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER