Başkan Kul'dan okullara ziyaret

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul Terme’deki okullara sürpriz ziyaretlerde bulunmaya, öğretmen, okul müdürleri ve öğrencilerle uzun süreli sohbetler edip isteklerini dinlemeye devam ediyor.

Başkan Kul'dan okullara ziyaret

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Terme Ak Parti İlçe Başkanı Ali Kılıç ve Belediye Meclis Üyesi Mehmet Devranlı ile birlikte ilçenin Atatürk İlkokulu’nu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerin taleplerini dinledi, öğretmen ve idarecilere okullara verilen hizmetlerden bahsetti.

“HER ZAMAN HAZIRIZ”

Okulun müdür yardımcısı Ahmet Bayrak ve okul öğretmenleri tarafından karşılanan Başkan Kul eğitim konusunda üstlerine düşen görevi her zaman yapmaya hazır olduklarını belirtti. Eğitime yapılan yatırımının önemli olduğunu işaret eden Kul “Eğitime önem veriyor ve kurumlarımızı ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimizde okul müdürleri ve öğretmenlerle görüşüyoruz. Görüşmelerimizde okulların durumları hakkında bilgi alarak, dilek ve şikayetleri de dinliyoruz. Eğitimin her kademesinde kalitenin yükselmesi için elimizdeki imkanlar ölçüsünde yardımcı olmaya çalışacağız” dedi.

“EĞİTİMDE BÜYÜK HAMLELER YAPTIK”

Çocukların sevgisinin kendisine güç verdiğini belirten Kul, "İlhamını, gücünü, enerjisini dünyanın en güzel varlıklarından alanlar; bitmek bilmeyen bir heyecanla yola devam eder. Terme Belediyesi olarak eğitim konusunda büyük hamleler yaptık, Eğitimle ilgili yaptığımız çalışmalarımız bundan sonra da devam edecektir” diye konuştu.

Ziyaret sırasında öğrencilerin sevgi gösterileri ile karşılanan Kul öğrenciler ile hatıra fotoğrafı çekindi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER