Başkan Kul'dan Anneler Günü Mesajı

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Kul, sevginin, şefkatin ve merhametin timsali tüm annelerin, Anneler Günü’nü kutladı.

Başkan Kul'dan Anneler Günü Mesajı

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul mesajında, annelerin kıymetinin en iyi şekilde bilinmesi gerektiğine vurgu yaptı. Kul, “ Hayatımızın en değerli varlıkları, sevginin, şefkatin, merhametin, fedakârlığın sembolü, her şeyin en iyisine en güzeline layık olan, en büyük hazinemiz annelerimizdir. Dünyadaki en kutsal görevlerden biri de anneliktir. Sevgili Peygamberimiz de ‘cennet anaların ayakları altındadır’ diyerek, annelik vazifesinin ne kadar yüce kutsal olduğunu ifade etmiştir. Annelerimizin yaşamını kolaylaştırmak, yalnızca gereksinim duyduklarında değil, her zaman yanlarında olmak, onları sevmek ve emeklerinin boşa gitmediğini gösterecek bir yaşam biçimini kabul etmek, hepimize düşen en büyük sorumluluktur.

Öncelikle, üzerimde büyük emeği olan annemi ve hakkın rahmetine kavuşmuş diğer anneleri saygı ve rahmetle ile anıyor, başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin Anneler Günü’nü yürekten kutluyorum" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER