Başkan Kul taksici esnafını ziyaret etti

Her fırsatta vatandaş ve esnafla bir araya gelen Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Sahil Taksi Durağını ziyaret etti. Taksi durağında esnafla sohbet etti. Kul, taksicilerle birlikte çay içerek istek ve taleplerini dinledi.

Başkan Kul taksici esnafını ziyaret etti

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul ilçede ticari faaliyette bulunan Sahil Taksi durağını gece geç saatlerde ziyaret ederek esnafla sohbet etti.

Durak çalışanlarının ikramlarını geri çevirmeyen Başkan Kul, taksicilerle birlikte çay içti, istek ve taleplerini dinledi. Taksicilerin taleplerini not alarak yapılacak olan bazı projeleri durak çalışanlarına anlattı.

DEĞİŞİMİN TANIKLARI

İşleri gereği sürekli seyahat halinde olan taksicilerin Terme’deki dönüşümün en önemli tanığı olduğunu belirten Başkan Kul, “Taksici kardeşlerim Terme’deki dönüşümün tanığıdır. Değişen Terme’de her zaman beraber olduğumuz taksici kardeşlerimizin yaptığı işlerin zorluğunu ve önemini biliyoruz. Taksici esnafımız gece gündüz demeden, halkımıza hizmet eden ekmeklerinin peşinde koşan esnafımız. Terme Belediyesi olarak taksici esnaflarımıza elimizden ne geliyorsa her türlü desteğe açığız. Dürüstlük ve kaliteli hizmet anlayışıyla taksicilik mesleğini gururla gerçekleştiren esnafımıza teşekkür ediyoruz. Hayırlı kazançlar diliyorum” dedi.

Durak çalışanları, “Belediye Başkanımız Şenol Kul ve ekibine ziyaretlerinden dolayı durak çalışanları adına teşekkür ederiz” dediler.

Belediye meclis üyelerinden Özkan Ceylan ve Salih Kul’un da katıldığı ziyaret toplu fotoğraf çekilmesinin ardından son buldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER