'Başarının en büyük mimarı sizlersiniz'

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun'daki referandum başarısında kadınlarının önemli rol oynadıklarını belirterek,"Gece gündüz demediniz evinizi,işinizi,eşinizi ve çocuklarınızı bırakarak kutlu davamız için çalıştınız. Başarının en büyük mimarı kadınlarımız oldu" dedi. 

'Başarının en büyük mimarı sizlersiniz'

Samsun AK Parti Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser,ilçe kadın kolları başkanları ile bir araya gelerek referandum pastası kestiler. 
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'in de yer aldığı programda Başkan Yılmaz,kadınları başarının mimarı olarak tanımladı ve bir kez daha yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti. 

"ALDIĞIMIZ SONUÇ BÜTÜN YORGUNLUĞUMUZA DEĞDİ"

Kadınların ev ev mahalle mahalle dolaşarak anayasa paketini anlattıklarını belirten Yılmaz,"Gece demediniz gündüz demediniz evinizi işinizi çocuklarınızı eşinizi bırakarak kutlu davamız için çalıştınız. Samsun'da yüzde 63.6'lık başarı oranındaki en büyük pay sizlerin.Aldığımız sonuç inanıyorum ki bütün yorgunluğumuza değdi. Sizlerin nezdinde tüm kadınlarımıza bir kez daha gönülden teşekkür ediyorum"dedi. Başkan Yılmaz son olarak,"2023,2053 ve 2071 hedefleri için var güçle çalışmalara devam edeceklerini de sözlerine ekledi. 

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2017, 16:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER