Bakan Kılıç'tan CHP'ye Sert Tepki

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, CHP grup toplantısında Cumhurbaşkanı aleyhine atılan solanlara tepki göstererek, “Siz önce edebinizi, adabınızı takının, edepli olun” dedi

Bakan Kılıç'tan CHP'ye Sert Tepki
AK Parti Çarşamba İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen 64. İlçe Danışma Toplantısı Çarşamba Halk Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirildi. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Turan Çakır, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Halit Doğan, yönetim kurulu ve çok sayıda partili katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Halit Doğan, partinin çalışmaları hakkında bilgiler aktardı. İlçe Başkanı Doğan’ın ardından konuşan Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, ilçede yapılan yatırımları ve yapımı süren çalışmaları anlattı.

Başkan Dündar’ın konuşmasının ardından söz alan AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, “Teşkilatlar olarak birlik ve beraberlik içerisinde görevimizi yapmakla mükellefiz. Biz bu davanın neferleriyiz. Hepimizin bildiği gibi seçimlerde her kadememiz kendi üzerine düşen görevi yaptı. Peki, neden yaptı? Memleketimizin bekasının sağlanması için yaptılar. Bizler hep bu bilinçle hareket etmeliyiz. Bu bilinç ile hareket ettiğimiz müddetçe makamla, başka işimiz olmaz. Sadece davamızla işimiz olur. Makam sevdasına düştüğümüzde hata yaparız. Makamlar gelip geçicidir. Bu şekilde davranıp hareket edersek, başarılı oluruz” diye konuştu.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER