Bakan Fakıbaba ve Demircan Samsun'da 

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eşref Fakıbaba ve Sağlık Bakanı Ahmet Demircan çeşitli etkinliklere katılmak üzere Samsun'a geldi.

Bakan Fakıbaba ve Demircan Samsun'da 

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eşref Fakıbaba, Sağlık Bakanı Ahmet Demircan Samsun'a geldi.
Bakan Fakıbaba ve Demircan Samsun-Çarşamba Havaalanı'nda Vali Osman Kaymak, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz tarafından karşılandı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'ın da Ankara'dan Samsun'a bakanlara eşlik ettiği karşılama sonrasında, 10 Ocak'ta gerçekleşecek programların istişaresi yapılmak üzere toplantı gerçekleşti.

BAKAN FAKIBABA VE BAŞKAN YILMAZ ESKİ DOST

Başkan Yılmaz, eski dostu Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eşref Fakıbaba ile uzun süre sohbet etti. Yılmaz, karşılamayla ilgili ise sosyal medya hesabından, "Yoğun bir program gerçekleştirmek üzere Samsun'a gelen kadim dostum Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanımız Ahmet Eşref Fakıbaba,Sağlık Bakanımız Sn. Ahmet Demircan ve AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Çiğdem Karaaslan hanımefendiyi Samsun Havalimanı'nda karşıladık." diyerek o anları paylaştı.

BAKAN FAKIBABA'NIN PROGRAMI 

Bakan Fakıbaba Samsun'daki programına 10 Ocak Çarşamba günü ilk olarak Saathane Meydanı'nda esnaf ziyareti ile başlayacak. Ardından Samsun Valisi Osman Kaymak'ı makamında ziyaret edecek olan Fakıbaba, daha sonra Tarım İl Müdürlüğü'nde, ilçe tarım müdürlerinin de katılımıyla yapılacak toplantıya başkanlık edecek.
Yoğun programı olan Bakan Fakıbaba, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ziraat Öğreniminin 172. yıldönümü nedeniyle Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenecek kutlama törenine katılacak. Atakum Sanat Merkezi Büyük Toplantı Salonu'nda  ise Sektör ve Üretici Toplantısı gerçekleştirecek.


 

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2018, 00:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER