Bakan Eroğlu'ndan Yusuf Ziya Yılmaz'a övgü

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı çalışmalarından dolayı kutladı 'Afyon Kaymağı Gibi Yollar yapmışsınız' diye seslendi.

Bakan Eroğlu'ndan Yusuf Ziya Yılmaz'a övgü

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, bir dizi açılış ve temel atma törenleri için Samsun’a geldi. İl genelinde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alan projeleri inceleyen Bakan Eroğlu, Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını övdü.

Bir şehrin kalkınması için yerel yönetimlerin önemine dikkat çeken Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, şehir içi ve köylerde yapılan yol çalışmalarını çok başarılı bulduğunu, yürütülen diğer projelerle modern, halkın ihtiyacını karşılayacak çalışmalara imza atıldığını kaydetti.

'Afyon kaymağı gibi yollar yapmışsınız' diyen Bakan Eroğlu, "Büyük hizmetler gerçekleşiyor. Samsun önemli bir şehrimiz. Halka verilen bu hizmetler takdire şayan. Kırsal alanda ve şehir içinde kaymak gibi yollar yapılmış. Takdir etmemek mümkün değil. Şehir her alanda gelişmiş. Yatırımlar sürüyor. Büyükşehir Belediyesi önemli hizmetlere imza atmış. Kutluyoruz" dedi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Bakan Erdoğlu'nun sözlerinin ardından kendisine teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER