Bakan Ala'ya Semaver Hediye Edildi

Merinos Atatürk Kültür ve Kongre Merkezinde bu yıl ikincisi düzenlenen ve açılışı İçişleri Bakanı Efkan Ala ve Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç'ın gerçekleştirdiği Samsun Tanıtım Günlerinde Havza standı yoğun ilgi gördü. Standı ziyaret İçişleri Bakanı Efkan Ala'ya Havza semaver'i hediye edildi.

Bakan Ala'ya Semaver Hediye Edildi

Samsun Tanıtım Günleri resmi açılışını gerçekleştiren İçişleri Bakanı Efkan Ala ve Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile birlikte ilçe stantlarını gezdiler.

Havza belediyesi tarafından açılan standı da ziyaret eden iki bakan bir süre Havza hakkında bilgiler aldılar.

Havza standında sergilenen semaverler ile yakından ilgilenen İçişleri Bakanı Efkan Ala stant görevlilerinde semaver ve bir süre semaverleri inceledi.

Semaverin üretimi hakkında da bilgiler alan İçişleri Bakanı Efkan Ala'ya Havza Semaveri hediye edildi.

Havza standını ayrıca Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'da ziyaret etti.

Standı ziyaret edenlere Havza Belediyesinin tanıtım çalışmalarına destek veren Bursa Havzalılar Derneği ve Havza Beyören Köyü Derneği Başkanı Emrullah Kaya ve dernek yetkilileri de yardımcı oldular.

Bursa Havzalılar Derneği ve Havza Beyören Köyü Derneği Başkanı Emrullah Kaya "Havza standımız katılımcıların yoğun ilgi gördü. Standımızı ziyaret eden herkese teşekkür ederiz." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER