Atakum’da genç olmak ayrıcalık

Atakum İğne Deliği Gençlik Merkezinin gönüllü buluşmasına katılan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, gençlere Atakum Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve yapılması planlanan projelerle ilgili bilgi verdi.

Atakum’da genç olmak ayrıcalık

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, İğne Deliği Gençlik Merkezinde düzenlenen, sezonun ilk gönüllü buluşmasına katıldı. Samsun’a bu yıl gelen ve gençlik merkezinin faaliyetlerinde gönüllü yer almak isteyen Ondokuz Mayıs Üniversitesi öğrencileri için düzenlenen buluşmada Taşçı, gençlere belediyecilik hizmetleri ile ilgili bilgiler aktardı.

Gençleri önemsediğini ve gençliğin yararına olacak her çalışmanın ve projenin destekçisi olmaya devam edeceklerini kaydeden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Söz konusu geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz ise hiçbir fedakarlıktan kaçınmamız, söz konusu bile olamaz. Bu bağlamda, ilçemizde faaliyet gösteren ve üniversiteli gençlerimizden oluşan İğne Deliği Gençlik Merkezi de diğer gençlik oluşumları gibi bizim için son derece önemli. İmkanlarımız doğrultusunda verdiğimiz destekleri sürdüreceğiz. Bu destekler ile gençlerin sosyal, kültürel, sportif ve istihdam odaklı çalışmalar içerisinde bulunmasına katkı sağlamak bizim için önemli bir sorumluluktur. Sorumluluğumuzun bilincinde, gençlerimizin her zaman yanındayız” diye konuştu.

Gençlik Merkezi faaliyetlerinde büyük desteği Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’nın verdiğini ifade eden TOG İğne Deliği Gençlik Merkezi Yöneticisi Oğuzhan Öztanır, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya teşekkür etti. Oğuzhan Öztanır, “Yaptığımız tüm projelerde en büyük destekçimiz Atakum Belediyesi olmuştur. Bu anlamda Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya, gençlere ve gençlere yönelik projelere verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. O, bizim ağabeyimiz gibi oldu. Her sıkıntımızda yanımızda oluyor. Kendisinin de genç olması, bizi anlamasını ve projelerimize dahil olmasını kolaylaştırıyor. Bu nedenledir ki Atakum Belediyesinde sadece gençlerle ilgilenmek için kurulmuş özel bir birim var. Başkan Taşçı’nın destekleriyle daha birçok projenin Samsun ve Atakum gençliğiyle buluşmasını sağlayacağız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER