Atakum'da 'Çanakkale' Tırı Açıldı

AK Parti İl Gençlik Kolları tarafından Samsun için hazırlanan ‘Çanakkale Zaferi’ tırı, AK Parti Atakum İlçe Gençlik Kolları tarafından ilçede sergilenmeye başladı.

Atakum'da 'Çanakkale' Tırı Açıldı
Çanakkale Zaferini anlatan fotoğraflardan oluşan bir serginin yer aldığı tırın açılışını Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Ömer Faruk Şahin, Gençlik ve Spor Hizmetleri Atakum İlçe Müdürü Mustafa Demirkan, Gençlik ve Spor Hizmetleri İlkadım İlçe Müdürü Murat Turan, AK Parti Atakum İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hamza Macit ile AK Parti İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Hüseyin Kahraman gerçekleştirdi.

Sergiyi Çanakkale Zaferi Haftasında gezdiğini ve çok etkilendiğini söyleyen Atakum Belediye Bşakanı İshak Taşçı, aynı serginin Atakum İlçesindeki gençlerle buluşturulması karşısında da memnun olduğunu belirtti. Çanakkale Savaşında yaşanan zaferin yeni nesilin daha iyi bilinmesi ve anlaması gerektiğini ifade eden Başkan Taşçı, “Çanakkale’de yokluk içerisinde mücadele eden ve bizi millet haline getiren ecdadımıza büyük saygı duyuyoruz. Yeni nesilin bu bilinçle yetişmesi için bu tür çalışmaları son derece önemsiyoruz. AK Parti İl ve Atakum İlçe Gençlik Kollarımızı kutluyoruz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER