Atakum kaymakamından Havza Belediyesi'ne ziyaret

Atakum Kaymakamı Namık Kemal Nazlı,Havza Kaymakamı Metin Yılmaz ile birlikte Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’i makamında ziyaret ederek 1 Şubat Perşembe günü düzenlenecek Tirit Gecesi ile ilgili olarak görüş alışverişinde bulundular.

Atakum kaymakamından Havza Belediyesi'ne ziyaret

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz artık Samsun’da geleneksel hale gelen tirit gecelerinin bu yıl 14.’sünü gerçekleştireceklerini belirterek; “Tirit programları ile ilçemizin ve bölgemizin tanıtımına katkı vermek için çalışmaktayız. Bu yıl Atakum Belediyemiz ile birlikte Atakum Kaymakamlığımızın da destekleri ile yapacağımız gecemize katılım yüksek olacaktır. Halkımızı davet ediyorum.” Dedi.

Havza Kaymakamı Metin Yılmaz ise tiridin kış aylarının vazgeçilmezi olduğunu belirterek; “Atakum ve Havzamızın tanıtımı yapacak olan tirit gecesi ile iki ilçe arasındaki bağlar daha da güçlenecektir.” Dedi.

Atakum Kaymakamı Namık Kemal Nazlı ise Atakum’da hatırı sayılır sayıda Havzalının ikamet ettiğini belirterek; “Havza kardeşlerimizin ve bölgemizin ortak değeri olan tirit programı kaynaşa ve birlikteliğin vesilesi. İnşallah düzenlenen bu gece birlik ve beraberliğimize güzel bir katkı sağlayacak.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER