Atakum Demokrasi Nöbeti Sürüyor..

Darbe girişiminin ilk anlarında Atakum İlçesinde başlayan demokrasi nöbeti devam ediyor. AK Parti Atakum İlçe Başkanlığı önünde süren nöbete Atakumlular yoğun katılım sağlarken, siyasiler de vatandaşları yalnız bırakmıyor.

Atakum Demokrasi Nöbeti Sürüyor..
AK Parti Atakum İlçe Başkanlığı önünde sürdürülen nöbete katılan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol, AK Parti eski Samsun Milletvekili Musa Uzunkaya darbe girişiminin ilk anlarından itibaren demokrasi nöbetini sürdüren Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Ömer Faruk Şahin ve vatandaşlara destek verdi.
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Atakum İlçesinde sürdürülen demokrasi nöbetinde konuşma yaparak vatandaşlara teşekkür etti. Milletvekili Köktaş, “Ülkemizi bölmek isteyen vatan hainleri, bu amaçlarına ulaşamadı. Yüce Türk Milleti meydanlara akın ederek silahlara, tanklara, savaş uçaklarına göğsünü siper etti. Kahramanlık bu milletin kanında var. Bu kahramanlığı tarih kitapları yazacak” diye konuştu.
Hainlerin, ihanetin bedelini en ağır şekliyle ödeyeceğini söyleyen AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, “Milli iradeyi hedef alan vatan hainlerine fırsat vermeyen vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Darbe girişimi sırasında verilen mücadele ve girişimin püskürtülmesinin ardından sürdürülen demokrasi nöbetine bakıldığında, Türk Milletinin gücünü tüm dünya gördü. Hainler, bu ihanetlerinin bedelini çok ağır ödeyecekler” dedi.
Demokrasi nöbetini Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan gelecek talimata kadar sürdüreceklerini ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Darbe girişiminde ölümü göze alarak tankların üstüne yürüyen milletimiz, ülkemize büyük zafer kazandı. Ama her zamankinden daha çok dikkatli olmak ve demokrasi nöbetimizi sürdürmek zorundayız. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan ‘evinize dönün’ çağrısı gelene kadar nöbetimizi sürdüreceğiz. Gece nöbetimizde, gündüz görevimizin başındayız” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER