Alaçam Belediye Personeli İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, belediye meclis üyeleri ve belediye çalışanları iftar yemeğinde bir araya geldi

Alaçam Belediye Personeli İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi
Geyikkoşan Öğretmen Evinde düzenlenen iftar yemeğine Belediye Başkanı Hadi Uyar, Belediye Meclis Üyeleri , Esenler Alaçamlılar Derneği Başkanı Veli BAŞ, dernek üyesi ve geçmiş dönem Başkanı  Nadir Kurtbey, Arnavutköy Bolluca Güreş Ağası  Aslan Bolat, Alaçam Belediye Birim Amirleri ,belediye personeli ve aileleri katıldı. 

İftar sonrası açılış konuşmasını Belediye Mali İşleri Müdürü Mustafa Çelik yaptı. Çelik konuşmasında ‘’Sayın Belediye Başkanım, Meclis Üyelerimiz, Belediye çalışanlarımız ve misafirlerimiz ramazan ayı münasebetiyle belediyemizin yapmış olduğu iftar etkinlikleri kapsamında belediye personelimiz ile bir araya gelmiş bulunmaktayız. Geçen yıl başlatmış olduğumuz her akşam ayrı bir mahallemizde ;mahalle sakinleri ile bir araya gelme geleneğinin ardından yine son akşam çalışanlarımız ile iftar sofrasında birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Katılımlarınız dolayı belediye Başkanımız adına hepinize teşekkür ediyorum. İftar organizasyonuna katkılarından dolayı emeği geçen herkese teşekkür ederim’’ diyerek konuşmalarını yapmak üzere sözü Belediye Başkanımız Hadi Uyar’a bırakıyorum ,dedi.

Belediye Başkanımız Hadi Uyar’ın yaptığın konuşmada ,geleneksel hale getirdiğimiz bir iftar sofrasında daha tüm belediye çalışanlarıyla tekrar birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. “Her yıl olduğu gibi bu ramazan ayında da tüm personelimiz büyük bir aile olarak bir araya gelmiş ve hep birlikte iftar sofrasında eş ve çocuklarımızla birlikte iftar yapıyoruz. Yoğun iş temposunun verdiği yorgunluğu düzenlediğimiz iftarla üzerimizden atmak istedik. Hepimiz Alaçam için, Alaçam halkı için çalışıyoruz. Alaçam için el ele vererek yaptığımız çalışmalar çocuklarımıza miras olarak kalacaktır. Ramazan ayının güzelliğini, feyzini bir nebze de olsa çalışanlarımıza yaşatmak ve çalışanlar arasındaki uyumun devamı sağlamak için, bu tür sosyal aktiviteler yapmaya devam edeceğiz. İftar yemeğine katılımınızdan ötürü meclis üyelerimiz ve Alaçam sevdalısı olarak ilçemize hizmet etmekten gurur duyan personelime teşekkür ediyorum tekrar bir iftar sofrasında buluşmayı diliyorum. ”dedi.

Ülkemizde son zamanlarda yaşanan terör olaylarında değinen Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar hayatını kaybeden güvenlik güçlerimize ve vatandaşlarımıza Allah’ta rahmet, kederli ailelerine sabırlar, yaralılara Allah’ta şifa diyorum; dedi.
İftar Yemeği Esenler Alaçamlılar Derneği Başkanı  Veli Baş konuşması ile son buldu. Veli Baş konuşmasında Alaçam Belediyesi gibi büyük bir ailenin içinde bulunmak mutluluk duyduğunu dile getirerek; 17 Temmuz 2016 Pazar günü ,Arnavutköy Bolluca mevkiin’ de yapılacak olan keşkek şölenine davete bulundu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER