Akşener, Samsun'da Gövde Gösterisi Yapacak

MHP'de olağanüstü kurultay isteyen muhalif grubun desteklediği Genel Başkan adaylarından Meral Akşener'in 19 Mart'ta Samsun'da yapacağı program belli oldu. Akşener, Samsun'da Valilik önündeki miting alanında Samsunlulara seslenecek

Akşener, Samsun'da Gövde Gösterisi Yapacak

MHP’de Genel Başkan adayı olan Meral Akşener, Genel Merkez tarafından kapatılarak görevden alınan il teşkilatlarını ziyaretlerini sürdürürken, 19 Mart'ta Samsun'da yapacağı programın detayları da belli oldu. Buna göre Akşener, Samsun'da görevden alınan il yönetimini ziyaretle kalmayacak ayrıca Samsunluların katılımıyla miting düzenleyecek.

ADALAR’DA GÖRKEMLİ KARŞILAMA

MHP’de sular durulmazken kapatılan il teşkilatlarını ziyaret eden Genel Başkan adaylarından Meral Akşener'in 19 Mart'ta Samsun'a yapacağı ziyaretle ilgili, eski İl Başkanı Ömer Süslü tamamlanan hazırlıkları gazetemize açıkladı. Ömer Süslü, Meral Akşener'in 19 Mart'ta karayoluyla Samsun'a geleceğini, Adalar mevkiinde kendisine büyük bir karşılama töreni hazırladıklarını ifade etti.

MİTİNGİN ARDINDAN GÖRÜŞMELER YAPACAK

Akşener'in daha sonra konvoyla Samsun'da şehir turu gerçekleştireceğini ifade eden Süslü, "Aynı gün Samsun Valiliği ile Yaşar Doğu Spor Salonu'nun bulunduğu ve miting alanı olarak düzenlenen bölgede, saat 14.00'te büyük bir miting düzenlenecek. Meral ablamız bu mitingde Samsunlulara hitap edecek. Ardından da bir otelde Samsunlu hemşehrilerimizle birebir görüşmeler yapacak" diye konuştu.

HEP BERABER ŞAŞIRACAĞIZ

Meral Akşener'in Samsun mitingi ile ilgili duyuru hazırlıklarına da başladıklarını vurgulayan Ömer Süslü, mitinge katılımın yüksek düzeyde olmasını beklediklerini ifade etti. Süslü, "Herkes dört gözle Meral Hanım'ı bekliyor. Mitinge katılım konusunda şimdiden bir spekülasyona gerek yok. Emin olun hep beraber şaşıracağız" dedi.

DEMOKRAT PARTİ DE İZLİYOR

Öte yandan Meral Akşener'in MHP içerisinde genel başkanlık mücadelesi eski partisi Demokrat Parti tarafından da yakından takip ediliyor. DYP iktidarı döneminde İçişleri Bakanlığı görevinde bulunan Meral Akşener'in tavırları, uygulamaları ve bakanlıktaki çalışmaları ile herkesin saygısını kazanmış bir isim olduğuna işaret eden parti kulislerinde, önümüzdeki süreçte merkez sağda bir açılımın Meral Akşener ile mümkün olabileceğine dikkat çekiliyor.

Gülsüm ATİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER