AK Parti Samsun teşkilatı Türkiye genelinde en başarılı iller arasına girdi

AK Parti Samsun İl Teşkilatı, AK Parti Genel Merkezi tarafından yapılan değerlendirmede Ekim ayında tüm çalışmalarda en başarılı ilk 13 il arasında yer aldı.

AK Parti Samsun teşkilatı Türkiye genelinde en başarılı iller arasına girdi
AK Parti 113. Genişletilmiş İl Başkanları toplantısı AK Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım'ın başkanlığında Ankara’da gerçekleşti. 81 ilin il başkanları, kadın kolları ve teşkilatlardan sorumlu başkanlarının katıldığı toplantıda, AK Parti Samsun İl Teşkilatı'nın yaptığı çalışmalarla Türkiye genelinde en başarılı ilk 13 il arasında olduğu açıklandı. AK Parti Genel Merkezi'nin değerlendirmesinde Samsun, Sakarya, Afyon, Kocaeli, Trabzon, Nevşehir, Kayseri, Eskişehir, Ankara, Bartın, Kırşehir, Tokat ve Zonguldak illeri tüm teşkilat çalışmalarında Ekim ayında ‘çok başarılı iller' kategorisine dahil oldu.
AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, başarının asıl sahibinin tüm teşkilat olduğunu, onların büyük emek ve özverileri sayesinde başarının yakalandığını söyledi. AK Parti'ye gönül vermiş teşkilat üyelerinin çalışmaları sayesinde, en çok başarı gösteren teşkilatlar arasında olmanın kendilerini gururlandırdığını belirten Göksel, "Büyük bir davaya gönül vererek çalışıyoruz. Tüm çalışma arkadaşlarıma, teşkilat üyelerimize teşekkür ediyorum. Bu başarıyı yakalamamız daha çok çalışmamız anlamına da gelmekte. El ele vererek çalışma performansımızı daha da artırarak hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER