AK Parti İl Başkanlığına Hakan Karaduman getirildi

AK Parti Samsun İl Başkanlığı'na Avukat Hakan Karaduman getirildi.

AK Parti İl Başkanlığına Hakan Karaduman getirildi

AK Parti Samsun İl Başkanlığı adaylık sürecinde il başkanı belli oldu.

Gerçekleşen temayülün ardından AK Parti Samsun İl Başkanlığı için adı geçen 5 isim genel merkez tarafından bugün Ankara'ya davet edildi. Yapılan değerlendirmenin ardından Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’la görüşen başkan adayları arasından Hakan Karaduman, il başkanı olarak görevlendirildi.

Görevi alan Hakan Karaduman, Samsun'a dönerek hazırlayacağı yönetim kurulunu genel merkeze sunacak. Görevlendirmenin ardından Şubat ayında kongreye gidilmesi planlanıyor.

Ankara adaylardan İhsan Kurnaz, Yılmaz Hocaoğlu, Hakan Karaduman, Adnan Varol ve Salih Çelik davet edilmişti.

ONUR BİR GÖREV ALDIK

Açıklama yapah Hakan Karaduman, "Samsun AK Parti İl Başkanlığı görevini yüksek takdirleriyle tarafıma layık gören Cumhurbaşkanımız,Genel Başkanımız, Liderimiz, Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a sonsuz şükranlarımı arz ederim.Cenab-ı Allah, yüklendiğimiz bu onurlu görevin gereğini layıkı ile yerine getirmeyi nasip etsin." dedi.

HAKAN KARADUMAN

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olan Hakan Karaduman, AK Parti'de uzun süre il gençlik kolları başkanlığını yürüttü. Daha sonra bir çok il başkanın yönetiminde görev alan Hakan Karaduman, mevcut il başkanı Muharrem Göksel'in il başkanlığı sürecinde Siyasi Hukuk İşleri Başkan Yardımcısı olarak görev aldı ve hala görevini sürdürüyordu.  

GercekBizde.com

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2018, 00:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER