Ahmet Demircan'dan yeni yılın ilk bebeklerine ziyaret

Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan, yeni yılın ilk dakikalarında, yeni yılın ilk bebeklerine "Hoşgeldin" dedi.

Ahmet Demircan'dan yeni yılın ilk bebeklerine ziyaret

Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan, yeni yılın ilk dakikalarında Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesini ziyaret ederek, yeni yılın ilk bebeklerine "Hoşgeldin" dedi.

YENİ YILI SAMSUN'DA GEÇİRDİ

Bakan Ahmet Demircan 2018'in ilk dakikalarını memleketi Samsun'da geçirdi. Bakan Demircan, Samsun'da Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesini ziyaret ederek yeni yılın ilk bebeklerine "Hoşgeldin" dedi. İlk olarak Yenidoğan Ünitesini ziyaret eden Bakan Demircan daha sonrasında Acil Servis ve diğer poliklinikleri gezdi.

YENİ YILI TEBRİK EDİYORUM

Gezi sırasında kısa bir yeni yıl kutlama açıklaması yapan Bakan Demircan, "Samsun'da Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesine ziyarette bulunduk. Yılın ilk bebeklerini ziyaret ettik. Kendilerine yeni yıl vesilesi ile 'hoşgeldin' dedik. 2018'in 2017'den daha güzel geçmesini bütün İslam alemi ve dünya için diliyorum. Halkımıza 2018'in daha büyük umutla yeşermesine vesile olmasını diliyorum. Halkımızın yeni yılını tebrik ediyorum. Burada ve dünyanın pek çok yerinde dünyaya gelen bebeklerimize hoşgeldiniz diyoruz. Bundan sonra da serviste yatan bebekleri ve aileleri ziyaret edeceğiz" dedi.
Sağlık Bakanı Demircan'a AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ve kamu kurum amirleri eşlik etti.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2018, 14:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER