Adam Öldürmeye Teşebbüsten Cezalandırılması İstendi

Samsun'da vatandaşı 6 yerinden bıçaklayarak yaraladığı iddiasıyla tutuklanan şahsın ,yargılandığı davada savcı adam öldürmeye teşebbüsten cezalandırılmasını talep etti

Adam Öldürmeye Teşebbüsten Cezalandırılması İstendi
Samsun'un Atakum ilçesinde yaklaşık 5 ay önce meydana gelen olayda, Y.T.'yi altı yerinden bıçaklayarak yanında bulunan çalışanı R.U. adlı kadını da tehdit ettiği iddiasıyla tutuklanan B.E.'nin yargılanmasına devam edildi. Samsun 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde bugün görülen davada mağdur Y.T., kendisini bıçaklayan B.E.'den şikayetçi olduğunu tekrarlayarak cezalandırılmasını talep etti. B.E. de kendisi savunarak Y.T.'yi daha önceden tanımadığını, olay günü bıçağın Y.T.'nin elinde olduğunu, kendisine saldırınca boğuşma sırasında bıçağı alıp kendisini korumak için olayın meydana geldiğini iddia etti. 
Savcı davayla ilgili mütalaasını açıklayarak tutuklu sanık B.E.'nin Y.T.'yi "öldürmeye teşebbüs" suçundan cezalandırılmasını ve ayrıca Y.T. ile R.U. adlı kadını da tehdit de cezalandırılmasını talep etti. Sanık avukatı yazılı savunma yapmak üzere süre isteyince duruşma ileri bir tarihe ertelendi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER