3 gündür kayıp gençten haber alınamıyor

Samsun'un Çarşamba ilçesinde yaşayan 22 yaşındaki Emre Demiroğlu'ndan perşembe gecesinden itibaren haber alamayan aile polisten yardım istedi. 

3 gündür kayıp gençten haber alınamıyor

Çarşamba Tarihi Köprüde midye satarak geçimini sağlayan Emre Demiroğlu, perşembe gecesi arkadaşlarıyla bir araya geldi. Önce bir restoranda alkol aldığı belirtilen Emre, iddiaya göre o gece arkadaşlarıyla saat 22.00 civarı ilçenin Batı Yaka tarafından Yeşilırmak Nehri kenarına inerek orada birlikte alkol almaya devam etti. Alkolün de etkisiyle orada T.G. ile K.T.'nin kavga ettiği öğrenildi. O kavgadan sonra Emre'den haber alınamadığı kaydediliyor.
Kayıp gencin eniştesi özellikle arkadaşlarından şüphelendiğini söylerken, gencin başka bir arkadaşı da belki eve tepki olarak uzaklaşmış olabileceğini öne sürdü. Emre'nin ailesi hayatından endişe ediyor.
Kayıp genç ve olayla ilgili polisin çok yönlü araştırma yaptığı ve 6 ayrı kişinin ifadesine de baş vurduğu bildirildi. Konuyla ilgili ise herhangi bir gözaltı işlemi gerçekleşmedi. Polis çok yönlü araştırmaya devam ederken, son görüldüğü yerde delil de topluyor.

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2017, 16:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER