3 günde 3 firar! Bafra şokta!

Bafra T Tipi Yarı Açık Cezaevi’nden son 3 günde 3 mahkum firar etti. Son firarinin dünkü sabah sayımında cezaevinde olmadığı belirlenen 20 yaşındaki Tekin Demir olduğu öğrenilirken, mahkumun yakalanması için geniş çaplı operasyon başlatıldı

3 günde 3 firar! Bafra şokta!

Samsun’un Bafra ilçesinde bulunan T tipi yarı açık cezaevinden salı, çarşamba ve perşembe günleri 3 mahkumun kaçtığı öğrenildi. Firar olaylarının ilki 27 Eylül Salı günü meydana geldi. İşlediği bir suçtan dolayı hüküm giyen Ercan Topçu, sabah sayımında cezaevinde olmadığı anlaşılınca güvenlik güçleri çalışma başlattı. Ertesi gün ise Züfti Ustaoğlu’nun yine cezaevinde kaçtığı öğrenildi.

EYLÜL AYINDA 4 MAHKUM FİRAR ETTİ

Son firari olay ise dün yaşandı. Bafra T Tipi Yarı Açık Cezaevi’nde sabah sayımında bir kişi eksik çıktı. Yapılan araştırmanın ardından cezaevinde olmadığı anlaşılan Tekin Demir’in firar ettiği anlaşıldı. Bafra T Tipi Yarı Açık Cezaevinden firar eden Tekin Demir yakalanması için başlatılan operasyon devam ediyor. Böylelikle Bafra Yarı açık Cezaevi’nde son 3 gün içinde 3. firar olayı yaşanmış oldu. Yine 10 Eylül’de Mehmet Şahin Ö. de söz konusu cezaevinden firar etmişti.

 

 

 

 

 

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER