'100 Vekilden Bir Köylü Daha Şereflidir'

‘Demokrat Parti Taban Hareketi’ dün Samsun’da bir araya geldi. Toplantıda konuşan Kocaeli eski Milletvekili Halil İbrahim Artvinli, “100 vekilden bir köylü Mehmet ağa daha şereflidir” dedi

'100 Vekilden Bir Köylü Daha Şereflidir'

Türkiye genelinde değişik illerde toplantılar düzenleyen Demokrat Parti Taban Hareketi dün Samsun’da bir araya geldi. Eski Demokrat Partili yöneticilerin katıldığı toplantıda merkez sağda yeni bir oluşum ve Demokrat Parti’nin hareketlenmesi konuşuldu. Toplantıya Samsun’dan ise Sadece Bafra eski İlçe Başkanı Ufuk Saral katıldı.

 

MENFAATÇİLER OLDU

Toplantının açılış konuşmasını yapan Saral, “Birilerinin bir avuç diyerek nitelendirdiği kişiler olarak biz Demokrat Partimizi yeniden canlandırmak istiyoruz. Mevcut yönetim adeta partiyi yok etti. Partinin demirbaşlarını ne yaptılar belli değil. Ben Demokrat Partili olarak bundan üzüntü duyuyoruz. Onun için biz istiyoruz ki Demokrat Parti bazı siyasi partilerin gölgesi altında kalmasın. Parti mensuplarımız hiçbir zaman hiçbir partiye gitmez. Fakat bazı menfaatçiler oldu. Başka partilerin kadrolarına girdiler” diye belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER