Genç Nesil Türkiye'yi Önemli Pazar Haline Getiriyor

Samsung Türkiye Başkanı, "Bu nesil de yeni teknolojileri kullanmaya oldukça meraklı. Bu da teknoloji pazarları noktasında Türkiye'yi önemli bir ülke haline getiriyor" dedi

Genç Nesil Türkiye'yi Önemli Pazar Haline Getiriyor

Samsung  Türkiye Başkanı DaeHyun Kim,  Uludağ Ekonomi Zirvesi'nin  Denizbank Genel Müdürü  Hakan Ateş moderatörlüğündeki "Teknoloji ve Trendler" başlıklı oturumuna katıldı.  Samsung Türkiye Başkanı DaeHyun Kim, "Bu nesil de yeni teknolojileri kullanmaya oldukça meraklı. Bu da teknoloji pazarları noktasında  Türkiye'yi önemli bir ülke haline getiriyor" dedi.

"TEKNOLOJİ VE TRENDLER" BAŞLIKLI OTURUMA KATILDI

DaeHyun Kim,  Uludağ Ekonomi Zirvesi'nin  Denizbank Genel Müdürü  Hakan Ateş moderatörlüğündeki "Teknoloji ve Trendler" başlıklı oturumunda,  Türkiye'nin geleceğine inandıklarını söyledi.

"TÜRK İNSANINA VE EKONOMİSİNE İNANIYORUZ"

Türk insanına ve ekonomisine inandıklarını, faaliyetlerini bu inançla sürdürdüklerini dile getiren DaeHyun, "Vizyonumuz; yenilikçi teknolojiler, ürünler ve tasarımlarla geleceği şekillendirmek, bunu yaparken insanların hayatında toplumsal refahı getirmeye çalışmaktır" diye konuştu.

"BU NESİL DE YENİ TEKNOLOJİLERİ KULLANMAYA OLDUKÇA MERAKLI"

Türkiye'de çok genç bir nesil bulunduğuna işaret eden DaeHyun Kim, "Bu nesil de yeni teknolojileri kullanmaya oldukça meraklı. Bu da teknoloji pazarları noktasında  Türkiye'yi önemli bir ülke haline getiriyor" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER