Zeren'in umudu yabancıların formlarını artırması

Samsunspor'da Sportif Direktörlük görevini yürüten Coşkun Zeren, takımda bulunan yabancı oyuncuların formlarını artırmaları durumunda takıma güç katacaklarını vurguladı.

Zeren'in umudu yabancıların formlarını artırması

Transfer tahtasının kapalı olması nedeniyle Samsunspor'da futbolcu alımı yapılamıyor. Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren'in bu süreçteki en büyük beklentisi takımda bulunan yabancı oyuncuların performanslarını artırması.

ZEREN: BİZ HER ŞEYE HAZIRLIKLIYIZ

Tahtanın açılmasını sorun etmediklerini söyleyen Coşkun Zeren, ''Biz her şeye hazırlıklıyız. Tahta açılsa bile yurt dışı transferini kapattık. Hocamızın tespit ettiği iki yabancı oyuncu vardı. Onları kapattık. Ama tahta açılırsa 3 arkadaşımızı takıma katacağız. 2 savunma bir orta saha salacağız. Bu oyuncuların kulüpleriyle sözleşmeleri devam ediyor ama bizden haber bekliyorlar.''dedi.

COŞKUN ZEREN, YABANCI OYUNCULARIN PERFORMANSLARININ ARTACAĞINDAN ÜMİTLİ

Oyuncu performanslarına değinen Zeren, ''Angan, Ayite ve Samaras gibi yabancılarımızın formu son maçlarda arttı. Yabancılarımız açısından sakatlıklarla dolu bir ilk devre geçirdik. Samaras artık kendine geldi. Ligi, arkadaşlarını ve şehri iyice tanıdı. Angan büyük sakatlıklar atlattı. Ayite çok sakatlık atlattı, geri döndü. İlk yarıda yabancılardan yeterli verim alamadık ama ikinci yarı bu oyuncular bizim yeni birer transferimiz haline geldi. John Chibuike'nin, annesinin ölümünden sonra biraz zamana ihtiyacı var. Zamanla o da takıma katkı sağlamaya başlayacak” dedi.

Kaynak: İHA

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2018, 16:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER