Yok Daha Neler!

Samsunspor'un file bekçisi Bekir Sevgi'nin, son üç haftadır sahaya sakat çıktığı öğrenildi. Kolunda bulunan 3 tendondan birinin kopuk olan Bekir'in, performansını da etkilediği belirtildi

Yok Daha Neler!

3 HAFTADIR SAKAT OYNUYOR

Kırmızı beyazlı takımda herkesten sır gibi saklanan bir sakatlık ortaya çıktı. Samsunspor'un kalecisi Bekir Sevgi'nin, ligin ikinci haftasından itibaren müsabakalara sakat çıktığı öğrenildi. Tedavi olması gereken oyuncunun kolunda bulunan 3 tendondan birinin kopuk olduğu ve doktorlarla yapılan görüşmelerde, oyuncunun performansı yüzde 10 düşürebileceğinin öğrenilmesine rağmen Teknik Direktör Engin Korukır'ın sahaya çıkarması akıllarda soru işaretleri bıraktı.

BİLE BİLE SAHAYA ÇIKTI

Geçtiğimiz sezon sergilediği başarılı performansla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Furkan Köse, yedek kulübesinde otururken teknik heyetin sakat olan Bekir Sevgi'ye sezon başından bu yana görev vermesi tepkilere neden olacak. Bekir Sevgi'nin ise sağlam olan 2 tendonundan birinin daha kopması durumunda mutlaka ameliyat olması gerekiyor. Mersin İdman Yurdu, maçında Bekir'in kalesinde gördüğü hatalı golde sakatlığının da etkisinin olabileceği öne sürüldü.

Mustafa ATASEVEN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER