Yılmaz: Samsunspor sıkıntıları aşacak

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Belediye Meclisi 2018 yılı ilk toplantısında konuştu. Samsunspor ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Yılmaz: Samsunspor sıkıntıları aşacak

amsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz,, "Bu sıkıntılar sadece maddi sorunlar değil. Maddi sorunların dışında yönetim sorunları da var. Bunun yanında mevcut sporcu potansiyelinin de sorunları var. Bu bakımdan Samsun Valiliğimiz bir kampanya başlattı. Kampanyaya bütün yerel yönetimlerin ve belediye başkanlarının katkı verdiği ifade edildi.

Bizler de verdik. İnşallah bu kampanya sürecinde bu sıkıntıların içerisinden çıkılacaktır. Valimiz olayı yakından takip ediyor. Biz de Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak bu sorunların bu noktaya gelmesinden önce de bazı girişimlerimiz oldu. Onları burada ifade etmeye gerek yok. Ama süreç işliyor ve elimizden geleni yapıyoruz. Yapmaya da devam edeceğiz. O nedenle, bir meclis kararına veya meclisin inisiyatif almasına gerek yok. Bizler zaten yardımlarımızı yapıyoruz. Bu süreç inşallah iyi bir sonuçla sonuçlanacaktır” diye konuştu.

Kaynak: İHA

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2018, 16:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER