YILDIRIM’DAN DEĞİŞİM MESAJI

Yıldırım Holding İcra Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım taraftarın verdiği tepkilerin üzerine, “Yeni bir scout ekibi var. Ekip olarak kurulacak. Eski sistem değişecek. Biraz sabırlı olun. İnşallah seneye Yılport Samsunspor siz taraftarlarını mutlu edecek sonuçları alacak” dedi

YILDIRIM’DAN DEĞİŞİM MESAJI

PROTESTO ETTİLER

Yıldırım Holding İcra Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, önceki akşam oynanan ve golsüz beraberlikle biten Sakaryaspor karşılaşması sonrasında adeta yıkıldı. Maçın bitiş düdüğüyle birlikte kendini dışarı atan Yıldırım’ın etrafı kırmızı-beyazlı taraftarlarca çevrildi. Yıldırım’a başta oyuncu ve teknik kadroyu şikayet eden taraftarlar, uzun süre takımı protesto etti.  Yıldırım, sosyal medya üzerinden taraftarın tepkisine cevap verdi.

‘GEREKLİ DERSLERİ ÇIKARMALIYIZ’

Taraftarları büyük bir sabırla dinleyen Yıldırım Holding İcra Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, “Her şeyin farkındayız. Yönetim olarak gereken müdahaleyi yapacağız. Seneye takımı biz kuracağız. Şimdi hep beraber sakin olmalıyız ve sezon içinde yapılan hatalardan gerekli dersleri çıkarmalıyız ki yeni sezonda yapılan hatalar tekrarlanmasın. Bizlerde çok üzgünüz böyle olsun istemezdik. İnşallah seneye Yılport Samsunspor siz taraftarlarını mutlu edecek sonuçları alacak” dedi. 

‘YENİ SCOUT EKİBİ VAR’

Herkesten sabırlı olmalarını isteyen Yıldırım, kırmızı beyazlı taraftarlarla çok önemli bilgilerde paylaştı.  Kırmızı beyazlı taraftarların, Sakaryaspor maçı sonrasında büyük tepki gösterdiği scout ekibiyle ilgili olarak, “Yeni bir scout ekibi var. Ekip olarak kurulacak. Eski sistem değişecek. Biraz sabırlı olun” diyerek bir anlamda mevcut ekibin tamamen değişeceği sinyalini verdi. Öte yandan geçen sene işin içinde olmadığını ancak yeni sezonla birlikte ekip olarak kolları sıvayacaklarını söyledi.  

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER