Yeni Transferi Fabricio İstanbul'a Geldi

Beşiktaş, Şenol Güneş'in raporu doğrultusunda transfer ettiği Fabricio Agosto Ramirez'i İstanbul'a getirdi, sabah saatlerinde sağlık kontrolünden geçirdi

Yeni Transferi Fabricio İstanbul'a Geldi

Ve Beşiktaş ilk transferini gerçekleştirdi. Teknik direktör Şenol Güneş'in raporu doğrultusunda savunmaya ve forvete takviye yapma kararı alan siyah beyazlı yönetim, kesin anlaşma sağladığı İspanyol kaleci Fabricio Agosto Ramirez'i İstanbul'a getirdi.

Dün öğleden sonra gizlice İstanbul'a getirilen İspanyol kalecinin bu sabah sağlık kontrolünden geçirildiği ve daha sonra ev bakmaya çıktığı bildirildi.

BEŞİKTAŞ BOYKO'YU ALMIŞTI

Beşiktaş, devre arasında transfer etmek istediği Fabricio'nun yeniden sakatlanması ile bu transferden vazgeçmiş ve Denys Boyko'yu almıştı. Ancak hem Boyko'nun uyum sağlayamaması hem de teknik direktör Şenol Güneş'in yeniden Fabricio'yu istemesi üzerine harekete geçen yönetim. sezon bitmeden İspanyol kaleci ile protokol yapmıştı.

 

Sağlık kontrollerinde herhangi bir olumsuzluk çıkmaması halinde daha önceden yapılan protokol KAP'A bildirilecek ve Fabricio ile 3 yıllık resmi sözleşme imzalanacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER