Yeni başkan eski başkana seslendi

Galatasaray'da yeni başkanlığı seçilen Mustafa Cengiz, eski başkan Dursun Özbek'e seslendi. Kulübe koyulan rehinlerin kaldırılmasını eski başkan Özbek'ten istedi.

Yeni başkan eski başkana seslendi

TRTSpor'a yapmış olduğu açıklamalarda, Galatasaray'ın mali durumuna dikkat çeken yeni başkan Mustafa Cengiz, Dursun Özbek'in dönemindeki zararını karşılama sözünü hatırlattı. Özbek'in hisselere rehin koydurduğuna söyleyen Galatasaray Başkanı,  rehin işlemlerinin harcının 910 Bin TL olduğunu açıkladı ve ödeme işlemini de Galatasarayın yaptığını söyledi. Cengiz,  rehni koyan kendisi ama Galatasaray'a fatura ediyor. Dursun Özbek'in yanlışı bu''dedi.

Dursun Özbek'in iyi bir insan olduğunu kaydeden Mustafa Cengiz, Emlak Konut'ta da 91 milyon TL'lik temlik koymuş. Bir kişi hariç, tüm yönetim karara imza atmış. İmzalamayan da o gün orada yokmuş. Galatasaray'da kimsenin alacağı kalmaz. Herkesin borcu ödenir. Ama Dursun Özbek, lütfen kulübe koyduğunuz rehinleri kaldırın. Sevgili Dursun başkana sesleniyorum. Dursun Özbek'in Sportif AŞ'ye 28 milyon TL borcu var. Dursun Özbek'in tabii ki katkıları vardır, iyi düşünceleri vardır. Ancak yaptığı hiçbir proje, kendi ürettiği proje değil. Önceden gelmiş projeler. Açık konuşayım Galatasaray, tapulu arazilerini verdi. Biz, durumu düzeltelim diye evimizi sattık" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER