Wesley Sneijder'a Talip Var

G.Saray’ın “Ya 7.5 milyon Euro getirip git ya da ücretinde indirim yap” teklifini sunduğu Sneijder’a İtalya'nın dev kulübü Juventus’un talip olduğu öğrenildi.

Wesley Sneijder'a Talip Var
Wesley Sneijder’ın geçen yıl uzattığı sözleşmesindeki maddeye göre temmuz ayından önce, “20 milyon Euro getirirse serbest kalır” maddesinin, önümüzdeki aydan itibaren 7.5 milyon Euro’ya düşmesi Juventus yönetimini yeniden harekete geçirdi.
'EVET' DİYEBİLİR

Juventus’a attığı golle hafızalara kazınan ‘Sniper’ın ise yeniden İtalya’ya dönmeye sıcak baktığı, Galatasaray’dan aldığı yılllık 5 milyon Euro’yu bulan ücretinin karşılanması durumunda da yapılacak teklifi kabul edebileceği bildirildi.
İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri’nden de teklif alan 32 yaşındaki yıldızın, Özbek yönetiminin kendisini satmak istediğini bildiği için kulüp aradığı kaydedildi.

"BENİ AL"

Geçtiğimiz günlerde İtalyan basınında çıkan habere göre Sneijder’ın, Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu yaşadığı İnter’e geri dönmek için eski hocası Roberto Mancini’yi arayarak, “Beni al” dediği iddia edilmişti.
Haberde, yönetimle sorun yaşadığı için G.Saray’dan ayrılmayı kafasına koyan yıldız oyuncunun İtalya’ya geri dönmeye sıcak baktığı öne sürülmüştü.

Wesley Sneijder

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER