Ve taraftar harekete geçti!

Tarihinin en zor günlerini yaşayan Samsunspor’a sahip çıkmak isteyen Samsunsporlu taraftar grupları harekete geçti. Grupların temsilcileri dün akşam bir araya gelip durum değerlendirmesinde bulundular

Ve taraftar harekete geçti!

O PAYLAŞIM BAŞLANGIÇ OLDU

TFF 1. Lig’de son sırada yer alan Samsunspor, tarihinin en kötü günlerini yaşıyor. Samsunsporlu taraftarlar ise bu zor günlerde takımlarını yalnız bırakmamak için harekete geçti. Şehzadeler Taraftar Grubu Onursal Başkanı Mehmet Çetir, sosyal paylaşım sitesinden, “Bu kötü gidişe dur demek için tüm Samsunspor taraftarına iş düşüyor. Sen ben yok, biz varız. Birlik olmalıyız, birlikte olmalıyız. Grup ayrımı yok. Ortak bir karar verip yol haritası çizmeliyiz” diye bir açıklama paylaştı.

 

BİR ARAYA GELDİLER

Mehmet Çetir’in bu paylaşımı taraftarı da harekete geçirdi. Şehzadeler Taraftar Grubu’nun yöneticileri Üni-Sam, Şirinler Taraftar Grubu ve Samsunspor Taraftarlar Derneği 1984 Söğütlübahçe yöneticileri ile temasa geçti. Dün akşam taraftar gruplarının temsilcileri bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundular. Yapılan toplantıda şehri tekrar harekete geçirme kararı alındı. Taraftarlar yürüyüş gibi bir organizasyon hazırlayıp tüm Samsun halkını bu etkinliğe davet edecekler.

Fatih TUTAR

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER