Ve Serdar Aziz İmzayı Attı

Galatasaray, Bursaspor'un genç yıldızı Serdar Aziz'i düzenlediği imza töreninde renklerine bağladı

Ve Serdar Aziz İmzayı Attı
Galatasaray, Bursaspor'dan kadrosuna kattığı Serdar Aziz ile resmi sözleşme imzaladı. Ali Sami Yen Spor Kompleksi'nde düzenlenen basın toplantısında konuşan Dursun Özbek, "Bir sezonu geride bıraktık, bu hazırlık çerçevesinde de eksiklerimizi belirledik, teknik kadromuzun belirlediği raporlar doğrultusunda yeni transferlere başladık. İlk transferimiz de Serdar Aziz. Kendisini uzun zamandan bu yana takip ediyoruz, Galatasaray'a faydalı olacak." dedi.

Serdar Aziz ise, "Benim için harika bir gün. Dünya devi bir kulüpte olduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Galatasaray'ın bana büyük sorumluluklar getirdiğini biliyorum, bunun bilincindeyim. Bundan sonra inşallah hep beraber büyük başarıların altına imza atacağız. Sayın başkana ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum.
Galatasaray'ın uzun zamandır benimle ilgilenmesi büyük bir etken. Birçok takımdan teklif aldım, hangi takımlar olduğu önemli değil. Şu anda benim nerede olduğum önemli. Galatasaray'da olmaktan dolayı gururluyum. Bunun dışında bir şey düşünmüyorum. Daha önce Galatasaray'dan transfer teklifleri aldım ancak o dönemde yaşım daha gençti. Buraya, Bursaspor kaptanı olarak geldim. Şu anda çok tecrübeliyim" ifadelerini kullandı.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, birkaç gün içerisinde takımın yeni hocasını açıklayacağını söyledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER