Uyanık dönemi başlıyor

Samsunspor’un kaderini belirleyecek olan kongre günü geldi çattı.

Uyanık dönemi başlıyor

 İsmail Uyanık’ın şirketleşme talebi ile şartı aday olduğu kongre için dün akşama kadar başka kimse adaylık için başvuru yapmadı. Kongrede ise şirketleşme yetkisinin verilmesine kesin gözüyle bakılıyor

Kırmızı-beyazlı kulüpte ilki 23 Mayıs Çarşamba günü Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Toplantı Salonu’nda yapılması planlanan olağan üstü genel kurul yeterli çoğunluk sağlanamadığı için ertelenmişti.

İlk kongrenin ardından ise Samsunspor’un efsane başkanı olarak bilenen İsmail Uyanık, yaptığı basın açıklamasıyla şirketleşme şartını koyarak aday olacağını açıklamıştı. Samsunspor tarafına da SMS yoluyla şirketleşmeyi kabul etmediklerini soran Uyanık dışında dün akşama kimse adaylığını açıklamadı.

SAMSUNSPOR’UN KADERİ BELİRLENECEK

Bugün yine aynı yerde saat 14.00’te başlayacak olan kongrede İsmail Uyanık’ın şirketleşme şartının kabul edilerek, yönetimin verilmesine kesin gözüyle bakılıyor. Uyanık’ın şartlı da olsa adaylığını açıklamasını kırmızı-beyazlı camiada heyecan yarattı. Samsunspor taraftarı Olağanüstü Genel Kurul’un yapılacağı Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’na giderek İsmail Uyanık’a destek vermek için sosyal medyadan organize oluyor. Bu kongrede verilecek olan karar Samsunspor’un kaderini belirleyecek.

Mustafa ATASEVEN

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2018, 15:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER