Ünlü Futbolcu Kadın Kıyafetleri Giyip...

Konyasporlu futbolcu Barry Douglas kadın kıyafeti giydi ve bu halinin fotoğraflarını sosyal medya hesabından da paylaşınca olay yarattı.

Ünlü Futbolcu Kadın Kıyafetleri Giyip...
Aslında 26 yaşındaki İskoç yıldız Barry Douglas'ın yaptığı bu hareket ülkesinde son derece normal bir davranış. Evlilik sürecinde olan Douglas'ın, bekarlığa veda partisinde bu kılığa girdiği belirlendi. Britanya'da damatların evlilik döneminde bu tip şeyler yapma gibi bir gelenekleri bulunduğu öğrenildi.

KONYALI TARAFTARDAN TEPKİ GELDİ

Ayağına topuklu ayakkabı, üzerine mini bir şort ve onun üstüne de pembe bir mini elbise giyen oyuncunun hareketi, muhafazakâr yapısıyla ünlü Konya kentinden tepkiyle karşılandı.
Sosyal medyadan gelen tepkiler üzerine İskoç oyuncu, paylaştığı fotoğrafı silmek zorunda kaldı ve ardından bir açıklama yayınladı. Barry Douglas yayınladığı mesajında şu ifadeleri kullandı:

"Sosyal medyadaki kadın kıyafetli fotoğraflarım bekarlığa veda partisinde damadın evlilik öncesi yakın dostlarıyla yaptığı kültürel birşeydir. Herhangi birini gücendirdiysem özür dilerim. Fotoğrafları kaldırdım. Bir kez daha belirtmek isterim ki bu, art niyet taşımayan yanlış anlaşılmış bir şakaydı"
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER