Ünisam'dan yönetime yaylım ateşi

Samsunsporlu öğrencilerin oluşturduğu Ünisam, bir açıklama yaparak mevcut Samsunspor Yönetim Kurulu’nu eleştirdi

Ünisam'dan yönetime yaylım ateşi

Üniversitelerde öğrenim gören Samsunsporlu öğrencilerin oluşturduğu Ünisam, bir açıklama yaparak mevcut Samsunspor Yönetim Kurulu’nu eleştirdi

Son günlerde yaşanan olaylarla ilgili Ünisam’dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Süper Kupa Finali’nin Yeni Samsun 19 Mayıs Stadyumu’nda oynanması iddiası TFF’nin yaptığı açıklamayla resmiyet kazanmıştır. İlk resmi maçın Samsunspor’umuzun müsabakası olması gerektiğini, birçok hüzün ve sevinçle beraber yıllarca sürecek bu yeni serüvenin gerektiğini Üniversiteli Samsunsporlular olarak daha önce de kesin bir dille belirtmiştik. Bizler hala fikrimizin ve Samsunspor değerlerinin arkasında olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu kararı alan TFF’yi ve karara itiraz etmeyi bırakın, tatmin edici bir açıklama dahi yapmayan Samsunspor Yönetim Kurulu’nu şiddetle kınıyoruz. Samsunspor yönetiminin bu kararı alarak ve itiraz etmeyerek büyük Samsunspor taraftarlarını karşılarına aldıklarını da belirtmek isteriz. 

‘MAÇLARA GİTMEYECEĞİZ’
Ayrıca geçen sene kendi taraftarını tesisten kovmaya çalışan şahsa taraftardan sorumlu yönetici görevini devam ettirenlerin, 2014 senesinde dünyanın eşi benzeri olmayan bir şekilde tarafsız sahada aldığımız seyircisiz oynama cezasının altında imzası olan kişiye kulübümüzün hukuki işlemlerini teslim edenlerin ve son olarak Süper Kupa Final maçının Yeni Samsun 19 Mayıs Stadyumu’nda oynanmasına sessiz kalanların, kısaca Samsunspor taraftarının isteklerini yerine getirmekten uzak olan mevcut Samsunspor Yönetim Kurulu’nun istifa etmesi dileğimizi yineliyoruz. Gerekirse mevcut Samsunspor yönetimi istifa edene kadar maçlara gelmeme kararı alacağımızı bildiririz. Büyük Samsunspor taraftarını, Samsunspor değerlerine sahip çıkmaya davet ediyoruz. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER