Türkiye'ye Örnek Oldular!

Samsunspor Taraftar gruplarından Şirinler, Söğütlübahçeli Çılgınlar ve Şehzadeler’in doğuda görev yapan güvenlik güçleri için başlattığı kampanyada mutlu sona ulaşıldı

Türkiye'ye Örnek Oldular!

KARGOYLA GÖNDERİLDİ

Doğuda terör örgütüyle mücadele eden güvenlik güçlerimize destek vermek için Samsunsportaraftar gruplarından Şirinler, Söğütlübahçeli Çılgınlar ve Şehzadeler tarafından cep sobası, termal içlik, tatlı gibi malzemelerden oluşacak yardım kampanyası başlatılmıştı. Yapılan kampanyaya taraftarlar başta olmak üzere Samsun halkı büyük önem gösterdi. Belirlenen noktalarda toplanan malzemeler kargoyla Diyarbakır’a gönderildi.  Kampanya hakkında bilgi veren Şehzadeler Taraftar Grubu Onursal Başkanı Mehmet Çetir, kendilerine destek olan herkese teşekkür etti.

DUALARLA YANLARINDAYIZ

‘Devletimiz, müdürlerimiz ve komutanlarımız doğuda görev yapan silahlı güçlerimizin ihtiyacı olan bütün ihtiyaçlarını karşılıyor’ diyen Çetir, “Biz de onların hiç bir şeye ihtiyaçları olmadığını iyi biliyoruz. Bizde onlarla yan yana, göğüs göğse ve göz göze olamasak bile her zaman ettiğimiz dualarla yanlarındayız. Bir nebzede olsa kendilerinin yalnız olmadığını ve “Her Türk asker doğar” fikri ve zikriyle yola çıkarak ihtiyaçları olamadığını bile bile bir kampanya başlattık.  Kampanyamıza destek olan başta taraftar gruplarımız olmak üzere herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Fatih TUTAR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER