'Transfer dedikoduları hayal ürünü'

Kamuoyunda bazı oyuncuların Samsunspor ile anlaştığı iddialarını Sportif Direktör Coşkun Zeren, yalanladı.

'Transfer dedikoduları hayal ürünü'
Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, bazı oyuncuların kulüpleriyle sözleşmelerini tek taraflı fes ettiğini belirterek, "Bu oyuncuların Samsunspor ile anlaştığı yönünde ortaya iddialar atılıyor bunlar tamamen hayal ürünü ve gerçeği yansıtmamaktadır." dedi.
Samsunspor'un pazar günü sahasında oynayacağı Eskişehirspor maçına da değinen Zeren, rakiplerinin ligin en iyi takımlarından birine sahip olduğunu ifade etti. 
Eskişehirspor'un geniş ve  alternatifli bir kadroya sahip olduğunu vurgulayan Zeren, "Fakat bizde kendi sahamızda iyi oynayan ve mücadele eden bir ekibiz. Sahaya çıkıp sonuna kadar mücadelemizi vereceğiz. Biz zaten böyle bir takımız. Bir ve beraber olduğumuz zaman sahada neler yapabileceğimizi bundan önceki haftalarda gösterdik. Eskişehirspor karşılaşması tabi ki zor ama biz puan almak için gereken oyunu sahaya yansıtacağız" diye konuştu.
Takımın şiddetle puana ihtiyacı olduğunu dile getiren Zeren, şunları kaydetti:
"Sahamızda kazanan taraf biz olmak istiyoruz. Bu arzu ve istek oyuncularımızda var. Kazandığımız zaman ligde çok iyi bir konuma geleceğimiz bir maç olacak. Artık sezonun ilk devresinin sonuna gelmeye başladık ve alınacak her puan çok değerli. Samsunspor'un hedefi her zaman içeride dışarıda kazanmaktır. Bu sezon kadroda sıkıntılarımız var. Kadro derinliği zayıf mı? Zayıf. Hiç tereddütsüz. Sonuç olarak bizde sahaya 11 kişi çıkıyoruz rakipte o yüzden son 3 lig maçından alacağımız maksimum puanları almak istiyoruz."
Zeren, taraftarları Eskişehir maçında kendilerini yalnız bırakmamalarını istedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER