Tolga Menajerini Haklı Çıkardı

Tolga Ciğerci 2 ay içinde rüştünü ispatladı, menajerini haklı çıkardı

Tolga Menajerini Haklı Çıkardı

Sergilediği futbolla Galatasaray takımının orta sahada değişilmez ismi olan Tolga'nın üstün performansı menajerinin güvenini ortaya koydu.

REFERANSLAR HEP OLUMLU OLDU

Alman kulübü Hertha Berlin'den sezon başında alınan Tolga için Galatasaray'ın yıllık ücret teklifi 1.5 milyon Euro'ydu. Ancak futbolcunun menajerinin istediği rakam ise 2 milyon Euro oldu. Galatasaray birçok isimden Tolga hakkında görüş aldı. Gelen referansların tamamı olumlu idi. Menajer Kadir Özdoğan, yöneticilere, 2 milyonluk garanti parada ısrar edip, futbolcusuna olan güvenini ortaya koydu ve durumu iddialı sözlerle destekledi.? Oyuncunun menajeri, “Bu parayı verdiğinize pişman olmayacaksınız. Tolga, 1 yıl Galatasaray'da oynasın. Sezon sonunda en az 10 milyon Euro'luk teklif getireceğim”dedi. Galatasaray yöneticileri ise espri ile “Dur bakalım biz kabul edecek miyiz?” diye yanıt verir.

Menajer Özdoğan Haklı Çıktı

Bunun üzerine Ciğerci'nin menajeri Kadir Özdoğan tekrar söz alır ve “Peki, Tolga'dan memnun kalmazsanız, bana menajerlik ödemesi yapmayın” yanıtı verir. Bu diyalog 6 Ağustos 2016 tarihinde Tolga'nın Galatasaray transfer görüşmeleri sırasında yaşanır. Ve başarılı futbolcu da, geride kalan 1.5 aylık sürede gösterdiği performansla hem Galatasaray yönetiminin takdirini kazanır hem de menajerini haklı çıkarır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER