TOHM’da ortak çalışma

Samsun TOHM ve Azerbaycan Judo sporcularının katılımı ile devam eden ortak çalışma kampını ziyaret eden Samsun Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Erkan Özcan, antrenörler ve sporcularla sohbet etti

TOHM’da ortak çalışma

ÖZCAN ZİYARET ETTİ

Samsun Gençlik ve Spor İl Müdür Vekil Erkan Özcan ve Spor Şube Müdürü Süleyman Demirtaş, Canik TOHM Antrenman Salonu’nda Samsun TOHM ve Azerbaycan Judo sporcularının katılımı ile devam eden ortak çalışma kampını ziyaret etti. Azerbaycan Judo Milli Takımı Antrenörü Zaur Babayev, Bakü Judo Olimpiyat Merkezi Antrenörü Aslan Hacıyev ve Arjantinde düzenlenen Gençlik Olimpiyatlarında Olimpiyat Şampiyonu olan Azerbaycan Judo sporcusu Talibov Vugar ile sohbet eden İl Müdür Vekili Erkan Özcan tüm sporculara başarılar dileyerek hatıra fotoğrafı çektirdi.

‘KAMPIN KATKISI ÖNEMLİ’

Samsun TOHM Teknik Direktörü Sebahattin Zayimoğlu, “Yıllık faaliyet programımız gereği planlanan bu ortak çalışma kampı, 24 Kasım - 02 Aralık 2018 tarihleri arasında, TOHM antrenman salonumuzda, Samsun TOHM, Azerbaycan, Konya TOHM ve bazı illerden gelen sporcuların katılımları ile başladı. Yeni sezon öncesi, özel antrenman periyodunda, verim artırma, sporcuların son durumlarını izleme imkanı bulacağımız bu kampın, amaçlanan hedeflere katkısı önemlidir. Teknik ekip olarak tüm katılımcılara başarılar diliyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER