TFF'ye giden gidene

Samsunspor’da futbolcuların büyük bölümü alacakları için TFF’ye başvuru yaptı. Bu sezon forma giyen yerli oyunculara yaklaşık 3 milyon TL civarında borcu olan kırmızı-beyazlı kulübün kayyum yönetimi, kaynak oluşturmak için yoğun bir şekilde çalışıyor

TFF'ye giden gidene

Samsunspor’da yerli oyuncuların büyük bir bölümü alacakları nedeniyle TFF’ye başvurdu. Yapılan başvuruların ardından kulübü de futbolcuların tebligatları gelmeye başladı. Bu nedenle kayyum yönetimi hem sorunu çözmek hem de kadroda tutmak istedikleri futbolcularla görüşmelere başladı. Futbolcuların tebligatların kulübe gelmesinin ardından ödeme yapılması için bir aylık süre var.

BORÇ 3 MİLYON TL

Bu sezon forma giyen yerli oyunculara Samsunspor’un toplam borcu ise yaklaşık 3 milyon TL civarında. Kayyum yönetimi bu para için kaynak arayışlarını yoğun bir tempoda sürdürüyor. Kongre öncesi anlaşmaları sağlayarak, gelecek olan yeni bir yönetimin önünü açmayı hedefleyen kayyum yönetimin en kısa sürede bu sorunu çözmeye çalıştığı ve kongreye kadar pürüzleri ortadan kaldırmayı hedeflediği öğrenildi.

Mustafa ATASEVEN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER