TEKNİK DİREKTÖR ZİRVESİ

Yılport Samsunspor’da, teknik direktör zirvesi gerçekleşti. İstanbul’da Başkan Uyanık ve kurmayları bir araya gelerek Teknik Direktör İsmet Taşdemir’le toplantı yaptı. Taşdemir’le yapılan ilk görüşmenin olumsuz geçtiği ve bir kez daha toplantı yapılarak kesin kararın verileceği öğrenildi

TEKNİK DİREKTÖR ZİRVESİ

İLK TOPLANTI YAPILDI

Yılport Samsunspor’da hareketli günler yaşanıyor. Dün İstanbul’da Yıldırım Holding İcra Kurulu Başkanı ve Samsunspor A.Ş. ortağı Yüksel Yıldırım, Kulüp Başkanı İsmail Uyanık, Genel Menajer Mustafa Aztopal, Teknik Menajer Yücel Uyar ve Teknik Direktör İsmet Taşdemir bir araya geldi. Taşdemir’e başarısızlığın sebeplerinin sorulduğu toplantının devam edilmesi yönünde olumsuz geçtiğini öğrenildi. 

KOŞUVAK İDDİASI

Teknik Direktör İsmet Taşdemir’le bu hafta içinde bir kez daha toplantı yapılarak net karanın verileceği öğrenildi. Son dönemde yükselişte olan Teknik Direktör Yalçın Koşuvak’ın da adının Yılport Samsunspor’la anılmaya başlanması, İsmet Taşdemir’le büyük olasılıkla devam edilmeyeceğini kararının çıkmasına neden olacak. Teknik ekip konusunda hata yapmamak isteyen kırmızı-beyazlı kulübün yöneticileri ince eleyip sık dokuyor.

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER