Tek hayalimdi

Kırmızı-beyazlı ekip, Balıkesirspor Baltok'un tecrübeli forveti Abdulkadir Özgen ile 1,5 yıllık anlaşma sağladı. Atılan imza sonrası konuşan başarılı futbolcu, "Transfer dönemim çok olumlu geçti. Ben Yılport Samsunspor’a 6 yıl önce kiralık olarak geldim ve kısa da olsa gerçekten çok güzel günlerim geçti. Hiçbir zaman Yılport Samsunspor aklımdan, hayalimden düşmedi" dedi

Tek hayalimdi

Yılport Samsunspor'un yeni transferi Abdulkadir Özgen, ayrı geçen 6 yıllık sürede aklının ve kalbinin hep kırmızı-beyazlı formada olduğunu söyledi. Kendisini 1,5 yıllığına yeniden Yılport Samsunspor'a bağlayan resmi imzayı atarken son derece heyecanlı ve huzurlu görünen tecrübeli forvet, “Transfer dönemim çok olumlu geçti. Ben Yılport Samsunspor’a 6 yıl önce kiralık olarak geldim ve kısa da olsa gerçekten çok güzel günlerim geçti. Hiçbir zaman Yılport Samsunspor aklımdan, hayalimden düşmedi" dedi. 

HEP BUGÜNÜ BEKLEDİM 

Yılport Samsunspor formasıyla başarılı olacağına ve takımına büyük katkılar sağlayacağına inandığını da sözlerine ekleyen kırmızı-beyazlı ekibin usta golcüsü, "Burada bir daha oynayacağıma inanıyordum. Buradan ayrı geçen 6 yılda hep bugünü bekledim. İnşallah her iki taraf için de hayırlı olur. Yılport Samsunspor’a bende tecrübem ve futbolumla katkı sağlarım” şeklinde konuştu. Hatırlanacağı üzere Abdulkadir Özgen, en son 2012 - 2013 sezonunda Samsunspor formasını giymişti. 

AZTOPAL: ÖNEMLİ BİR TRANSFER OLDU

Önemli bir transferi gerçekleştirdiklerini ifade eden Genel Menajer Mustafa Aztopal ise, “Yılport Samsunspor’un hedeflerine direk katkı sağlayacak çok değerli bir oyuncuyu kadromuza katmaktan mutluluk duyuyoruz. Abdulkadir ile görüşmelerde son derece yapıcı, iki tarafın birbirini anladığı ortamlarda görüşerek çok kısa süre içerisinde transferi gerçekleştirdik. İki tarafta hedefe fazlasıyla inanıyor. Abdulkadir, camiamıza ve taraftarın gönlünde yer edinmiş bir isim. Abdulkadir bizim için önemli bir transfer oldu” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER