'Tecrübe edindik'

TBL’de tecrübe edindiklerini belirten Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor Kulüp Başkanı Kadir Koçak, yeni sezonda edinilen tecrübelerle hareket edileceğini, yeni yol haritasının da buna göre çizileceğini belirtti.

'Tecrübe edindik'

TBL’de tecrübe edindiklerini belirten Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor Kulüp Başkanı Kadir Koçak, “Yeni sezonda edindiğimiz tecrübelerle hareket edeceğiz. Önümüzdeki günlerde yapacağımızın toplantıların ardından yeni sezon için yol haritamızı belirleyeceğiz” dedi

‘GÜZEL BİR SEZON GEÇİRDİK’

Türkiye Basketbol Ligi’nde (TBL) sezonu 9. sırada tamamlayarak play-offun bir basamak altında kalan Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor’un Kulüp Başkanı Kadir Koçak, basketbol takımı ile açıklamalarda bulundu. Takımın bütçesine orantılı olarak güzel bir sezon geçirdiklerini belirten Başkan Koçak, yönetim kurulu ile düzenleyecekleri toplantıların ardından yeni sezon planlamasını da yapacaklarını söyledi.

‘HEYECAN VEREN BİR TAKIMIMIZ VARDI’

Bu sezon için takımdan memnun olduğunu ifade eden Başkan Koçak, “2016-2017 sezonunda bu ligde ilk kez yer aldık. Tecrübe kazandık. Mağlup olduğumuz maçlarda bile kolay kolay teslim olmadık. Yeni sezonda edindiğimiz tecrübelerle hareket edeceğiz. Önümüzdeki günlerde yapacağımızın toplantıların ardından yeni sezon için yol haritamızı belirleyeceğiz” şeklinde konuştu.

Mustafa ATASEVEN

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2017, 08:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER