Tarihte Bir İlk Olacak

Samsunspor ile Trabzonspor arasındaki dostluk maçı Pazar günü saat 15.00’de oynanacak. Cumartesi akşamı ise iki takım futbolcuları teknik ekibi ve yöneticileri yemekte bir araya gelecekler. Organizasyonda taraftarları bir çok sürpriz de bekliyor

Tarihte Bir İlk Olacak

ÖZEL KAŞKOLLER YAPILIYOR

Samsunspor ile Trabzonspor arasında oynanacak olan dostluk maçının ayrıntıları ortaya çıktı. Pazar günü oynanacak olan müsabaka öncesi iki takım futbolcuları, teknik ekibi ve yöneticileri Trabzon’da akşam yemeğinde bir araya gelecekler. Müsabakayı ise iki takım taraftarları birlikte izleyecek. Maçı izlemek için Avni Aker Stadı’na gidecek olan tüm taraftarlara ise yarısı Kırmızı-Beyaz, yarısı Bordo-Mavi olan özel tasarlanmış kaşkoller hediye edilecek.

SIKINTILAR SONA ERECEK

İki takımın tarihinde ilk defa oynanacak olan dostluk maçı öncesi ayrıca sürpriz başka organizasyonların da yapılacağı belirtildi. Konuyla ilgili basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Samsunspor Başkan Yardımcısı Rüştü Araboğlu, “İki takım yöneticileri de süre gelen sıkıntıların sona ermesini çok arzu ediyor.  Eminim taraftarlar da bunu arzu edeceklerdir. Güzel bir maç olmasını arzu ediyoruz” dedi.

Fatih TUTAR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER