Taraftarların sorunlarını dinledi

Samsun Spor Güvenliği Şube Müdürü Murat Kalyoncu, düzenlenen organizasyonda taraftar gruplarının sorunlarını dinledi. Taraftar grubu temsilcilerine, polis tarafından statta yapılan çalışmalarla ilgili de bilgiler verildi

Taraftarların sorunlarını dinledi

TEMSİLCİLER KATILDI

Samsun Spor Güvenliği Şube Müdürü Murat Kalyoncu önderliğinde taraftar gruplarının temsilcileri ile toplantı yapıldı. Polisevi’nde dün sabah yapılan organizasyona Samsunspor Taraftarlar Derneği Söğütlübahçe Başkanı Ümit İren, Şirinler Taraftar Grubu Tribün Lideri Doğukan Bayrak, Şehzadeler Taraftar Grubu Başkanı Kenan Karpuzoğlu, Şehzadeler Taraftar Grubu Onursal Başkanı Mehmet Çetir ile Tribün Lideri Hikmek Şimşek, Samsunspor Aileler Platformu’ndan Cüneyt Şenkal ve Forza Samsun Temsilcisi Oğuzhan Bulgan katıldı.

BİLGİ VERİLDİ

Taraftarlar ile tek tek ilgilenen Müdür Kalyoncu, geçtiğimiz hafta babası vefat eden Şehzadeler Taraftar Grubu Onursal Başkanı Mehmet Çetir’e başsağlığı diledi. Müdür Kalyoncu, ilk olarak taraftar grubu temsilcilerine söz hakkı vererek sorunlarını dinleyerek not aldı. Müdür Kalyoncu, Samsun 19 Mayıs Stadı’nda yaşanan sorunları çözüme kavuşturmak için ilgileneceği söyledi. Ayrıca Samsunspor’un kendi evinde oynadığı Amedspor ve Sancaktepe Belediyespor müsabakalarındaki turnike görüntüleri izletilerek bilgi verildi.

Gazete Gerçek

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2018, 19:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER