‘TAKIMIN GÜVENİ GELMEYE BAŞLADI’

Yılport Samsunspor Genel Menajeri Reşat Çağan, “Kazandıkça gerginlik de azalıyor. Saha içindeki gerginlik futbolcuların performansını çok etkiler. Ama biz bu gerginliği atlattık. Takımın kendine güveni gelmeye başladı” dedi

‘TAKIMIN GÜVENİ  GELMEYE BAŞLADI’

‘İSTİKRAR OTURMAYA BAŞLADI’

Yılport Samsunspor Genel Menajeri Reşat Çağan, takımın 3 haftadır üst üste kazanmasından dolayı mutlu olduklarını söyledi. Her geçen hafta takımın daha iyi bir duruma geldiğini belirten Çağan, “Yavaş yavaş forma giren ve istikrar olması istenen bir çalışma yaptı Samsunspor. Bu da artık istikrarın oturmaya başladığı haftalar diye düşünüyorum. Zaten bu tür takımlar 6. haftadan sonra çıkışa başlar ve seri devam eder” dedi.

‘KAZANDIKÇA GERGİNLİK AZALIYOR’

Gaziantepspor maçında da galibiyet serisini sürdürmek istediklerini söyleyen Çağan, “Erken form olduğu zaman kısa sürede biter. Tabii ki başta İsmail Uyanık başkanımızın ve Yılport’un ödemeleri gününde yapması ciddi bir etken takımın başarısı için. Kazandıkça gerginlik de azalıyor. Saha içindeki gerginlik futbolcuların performansını çok etkiler. Ama biz bu gerginliği atlattık. Takımın kendine güveni gelmeye başladı. İnşallah daha da iyi olacak” diye konuştu.

Gazete Gerçek

Erkan Kaya

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER