Takıma 11 Kişi Veda Edecek

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a yakınlığıyla bilinen Akşam gazetesi yazarı Alaattin Metin, "Takımdan 11 futbolcu ayrılacak. Pereira gelecek sezon takımın başında olacak." yazdı

Takıma 11 Kişi Veda Edecek

Fenerbahçe Başkanı  Aziz Yıldırım'a yakınlığıyla bilinen  Alaattin Metin, bugünkü köşe yazısında çarpıcı ifadelere imza attı. Metin, 11 futbolcunun sezon sonunda gönderileceğini iddia etti.

Ünlü gazetecinin, Akşam gazetesindeki yazısının bir kısmı şu şekilde:

"Gökhan için bir şey diyemem.  Mehmet Topal ile bu ikilinin kaldığını varsayalım. Bu kadrodan sözleşmesi biten dokuz futbolcu (Alves,  Meireles, Kadlec, Topuz, Serdar, Caner, Markovic, Ba, Fabiano) gidiyor. Nani ve  Antalya ile anlaşan Diego'yu da koyarsak, 11 futbolcu eder.

KİM GELECEK?

Sözleşmesi devam eden Salih, Emenike ve  Stoch dönecekler. Holmen'in ise bonservisi elinde, o da bedava gidecek oyuncular listesinde.

Bu şu demektir:

Gelecek sene 24 kişilik kadroya en az 8-9 oyuncu lazım.

"HOCANIN KALMA İHTİMALİ YÜKSEK"

Üstelik bu takım ön eleme oynayacağı için sezonu da erken açacak. Hatta tarihi bile belli. 27 Haziran'da top başı. İki gün sonra da Topuk Yaylası. Yeni sezonun planları yapıldığına göre, hocanın kalma ihtimali yüksek demektir."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER