'Takım Arda'ya hasta'

Arda Turan'ın Barcelona'ya transfer olduğunda müthiş sevindiğini anlatan Barcelona'nın yıldızı Andres Iniesta, 'Takımın tamamı Arda'ya hasta' dedi.

'Takım Arda'ya hasta'

Arda Turan'ı anlatması istenen İniesta, "Bu en güzel soru işte. Arda benim için, Barcelona için bir fenomen. Atletico'dan beri hayranım. Hep, 'Bizde oynasa ne kadar güzel olurdu' derdim. Transfer olunca müthiş sevindim. Karşılamaya gittim, kulübe geldiğinde. Arda, sahada başlı başına bir yetenek. Keyif veriyor izleyene. Ona pas verip, yeni pozisyonumu almaya giderken gözümü hiç ayırmıyorum. Ne yapacağını merak ediyorum. Hele dikine dalıp rakiplerini peşine takıyor ya... Doyumsuzca izlettiriyor kendisini.


"GRANDE ARDA"


Dışarıdaki Arda ise dost ve arkadaş. Saatlerce sohbet ediyorum. Yüksek karakter işte. Takımın tamamı Arda'ya hasta. Barcelona sokaklarına çıkınca sor Arda'yı, anlarsın ne demek istediğimi." (Gerçekten de Arda'yı sokakta kime sordumsa 'Grande Arda' (Harika Arda) karşılığını aldım.

Iniesta, Arda'ya olan düşkünlüğünü de "Instagram hesabımda takip ettiklerime bakarsan anlarsın" diyerek özetledi. İniesta takımdan sadece Pique ve Arda'yı takip ediyor...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER