‘SONU ŞAMPİYONLUK OLSUN’

Lige Havza Belediyespor derbisi ile başlayacak olan Ladik Belediyespor’un Başkanı Ali Sukas, “Ladik halkına güvenerek çıktığımız bu yolda rabbim hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin. Sonu şampiyonluk olsun” dedi

‘SONU ŞAMPİYONLUK OLSUN’

DESTEKÇİLERE TEŞEKKÜR

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL) 4. Grup’ta sezona şampiyonluk parolası ile giren Ladik Belediyespor, ilk hafta maçında Havza Belediyespor’u konuk edecek. Oynanacak olan Samsun derbisinin dostça geçmesini dileyen Ladik Belediyespor Başkanı Ali Sukas, “Bu ligde önce Belediye Başkanım Sayın Selim Özbalcı’ya, kader arkadaşım İsmet Koca’ya, Akçansa Çimento ve Akdağ Su’ya, yönetim kurulu üyelerime, Polfisan’a teşekkür ederim” dedi.

‘KAZANAN CENTİLMENLİK OLSUN’

Sukas, “Ladik halkına güvenerek çıktığımız bu yolda rabbim hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin. Sonu şampiyonluk olsun. Sezon başında belirlediğimiz hedefimiz olan 3. Lig yolunda sakatlıksız, kazasız ve belasız bir dönem geçirmeyi temenni ediyorum. İlk hafta ilimizin takımı olan Havza Belediyespor ile karşılaşacağız. İki Samsun takımın maçında kazanın centilmenlik olmasını istiyorum. Yeni sezon herkese hayırlı olsun” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER