Son viraja girildi

1453 Fatihspor’un düzenlendiği ‘Şehitlere Saygı ve Vefa Futbol Turnuvası’nda gruplarda son haftaya girildi. Gruptan çıkmak için ikinci hafta maçlarında takımlar tüm güçlerini ortaya koydu

Son viraja girildi

1453 Fatihspor tarafından düzenlenen ‘Şehitlere Saygı ve Vefa Futbol Turnuvası’nda gruplara son hafta maçlarına girildi. Fatih Mahallesi’nde bulunan Şehit Komando Er Hüseyin Kaşka Parkı’nda önceki akşam oynanan müsabakalarda takımlar gruptan çıkmak adına en önemli maçlarını oynadılar. Futbolseverler, yoğun ilgi gösterdiği maçlara birçok güzel gol izleme fırsatı da yakaladı. Akşamın ilk maçında Süleyman Selçuk takımı, karşılaştığı Fethi Sekin takımını 10-2 yenerek önemli bir avantajı eline geçirdi. 

MAÇLAR BOL GOLLÜ GEÇİYOR

Erhan Pakel ile Murat Gürel ise akşamın ikinci maçında 3 puan için karşı karşıya geldi. Murat Gürel takımı ilk yarısı büyük bir çekişmeye sahne olan maçın ikinci yarısında kurduğu baskı ile sahadan 15-9 galip ayrılarak ikide iki yaptı. Akşamın en çekişmeli karşılaşması ise Ünal Ertürk takımı ile Nuh Özdemir takımı arasında oynandı. Baştan sona büyük bir heyecan sahne olan müsabakayı Ünal Ertürk takımı 7-6 kazandı. Son maçta ise Yahya Topkaya takımı Hüseyin Kaşka takımını 11-2 mağlup etti.

Mustafa ATASEVEN
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER